O nás

Tradiční český dodavatel a výrobce interiérových a vchodových dveří VLTAVÍN DOOR, s. r. o. stále rozšiřuje své portfolio nabídky interiérových a vchodových dveří, stále kontroluje a udržuje prvotřídní kvalitu svých produktů a stále také drží skvělé ceny. Je to dáno širšími a strategickými možnostmi členství ve skupině Euro Door Group. To umožňuje realizaci výroby naší produkce dveří na těch nejmodernějších evropských výrobních technologiích s maximální efektivitou výrobních nákladů. Dalším významným momentem je trvalé marketingové a obchodní posilování a rozvoj obchodní značky Prima dveře, která je na českém trhu od roku 2013.

Česká značka dveří a zárubní PRIMA DVEŘE si rok od roku získává stále více spokojených zákazníků. Důvod je prostý: široký výběr modelů, neokoukané a atraktivní dekory, výborná kvalita, kvalitní poradenství a přitom trvale vynikající cena. Dokonalé zpracování našich Prima dveří je dáno, jak bylo uvedeno, nejmodernějšími technologiemi a materiály, které jsou při výrobě použity. Výběr je skoro neomezený, v nabídce máme desetitisíce kombinací provedení, dekorů, prosklení a navíc s možností individuálních přizpůsobení.

A protože chceme být stále lepší, přicházíme letos s další, již druhou produktovou řadou interiérových dveří. Nabízíme v ní jiná modelová provedení v dalších desítkách nových lamino dekorů. Kromě toho také významně rozšiřujeme nabídku prémiových interiérových dveří z přírodního masivu, zůstává také nabídka bezkonkurenčně kvalitních vchodových dveří.

Aby vše bylo pro zákazníka jednodušší a přehlednější, rozdělili jsme pro tento rok naši nabídku do čtyř samostatných katalogů: interiérové dveře ULTIMA (inovovaná stávající nabídka interiérových dveří), interiérové dveře GRADA (zcela nová řada interiérových dveří), interiérové dveře MASIV NATUR (výrazně rozšířená nabídka špičkových dveří z přírodního masivu) a vchodové dveře MASIV NATUR (inovovaná nabídka masívních vchodových dřevěných dveří ultimátní kvality). Jednotlivé katalogy tradičně přehledně a systematicky prezentují jednotlivé nabídky s garantovanými a transparentními ročními prodejními cenami.

PRIMA DVEŘE svojí širokou produktovou nabídkou pro letošní rok dokazují, že jsme plně připraveni na potřeby dnešních zákazníků. Víme, že hledají kvalitní, moderní, hezké a přitom levné dveře. Samozřejmostí je pak zákaznický servis jako je poradenství, zaměřování, nacenění či odborná montáž.

Vyzkoušejte PRIMA DVEŘE, je to PRIMA volba za PRIMA ceny a vytvoří Vám PRIMA domov.

PRIMA DVEŘE Vám přináší