Podlahy

Vinylové plovoucí podlahy

Vinylová plovoucí podlaha A1 MULTIFLOR 55 v sobě spojuje mnoho skvělých vlastností, které usnadní život jejím majitelům, uživatelům i montážníkům. Povrch heterogenní podlahoviny je opatřen vinylem s nášlapnou vrstvou 0,55 mm s PU ochranou, což ji předurčuje k použití ve všech obytných, komerčních i veřejných objektech. Kolekce je sestavena z 12 přirozených odstínů dubových prken. Díky precizní povrchové struktuře a jemným V-spárám jsou dekory k nerozeznání od skutečných dřevěných podlah.

Nosným základem podlahoviny A1 MULTIFLOR 55 je přírodní dřevovláknitá HDF deska. Díky speciální nano techologii BerryAlloc HydroPlus® je její nasákavost potlačena a může tak být instalována v koupelnách, prádelnách nebo v jakémkoliv jiném místě zatíženém na povrchu podlahy vyšší vlhkostí. Až dosud byly tyto možnosti u podobných produktů takřka vyloučeny. Uživatelé jsou nyní při úklidu ušetřeni starostí s dodržováním úzkostlivých zásad pro údržbu dřevovláknitých podlahovin.

Vinylová plovoucí podlaha A1 MULTIFLOR 55 je vybavena patentovaným zámkovým systémem BestLoc®, který výrazně zjednodušuje a zrychluje montáž podlahových dílců.

Při jejich spojování není potřeba žádného nářadí, přesto spoje pevně drží. Podlahovina může být pokládána plovoucím způsobem na podložku nebo celoplošně lepena. Nevadí jí podlahové vodní topení a její celková tloušťka 8 mm není pro prostup tepla izolační bariérou. Při chůzi vydává povrch podlahy A1 MULTIFLOR 55 měkký zvuk a poskytuje pocit tepla a pohodlí bosým chodidlům.

Struktura vrstev A1 MULTIFLOR 55

       • 1. Ochranná PU vrstva
       • 2. Nášlapná vrstva 0,5 mm
       • 3. Tichá vinylová vrstva
       • 4. Nosná HDF deska
       • 5. Protitahová vrstva

Dekory

dekory

Technické parametry

Nášlapná vrstva: 0.55 mm
Celková tloušťka: 8 mm
Rozměr: 204 x 1285 mm
Plocha v balení: 2.1 m2
Počet lamel v balení: 8 ks
Užitná třída: 42
Povrchová úprava: PU
Vhodnost pod kolečkovou židli: Ano
Vhodnost pro podlahové vytápění: Ano
Zámkový systém: Best Loc
Antisktatika: Ano
Záruka: Doživotní záruka pro bytové prostory
Spára: 4V-spára
Formát: 1-lamela
Použití: Zátěžové
Dekor: Dřevěný