PRIMA DŮVODY PRO PRIMA DVEŘE

KVALITA

HIGH TECH VÝROBNÍ TECHNOLOGIE
CERTIFIKACE VÝROBY ISO 9001
MASÍVNÍ KONSTRUKCE DVEŘÍ
NEJMODERNĚJŠÍ PRUŽNÁ LAMINA
PRÉMIOVÉ DVEŘE Z MASÍVNÍHO DŘEVA

Jsme členem silné skupiny Euro Door Group, sdružující nejsilnější evropské výrobce dveří.

Naše dveře a zárubně se proto vyrábí na těch nejmodernějších automatizovaných evropských výrobních linkách, používán je špičkový materiál i značkové komponenty, naprostou samozřejmostí jsou nekompromisní certifikace výroby v systému ISO 9001.

Ojedinělá je námi používaná masívní a tradičně poctivá konstrukce našich dveří: ve většině modelů je použit široký rám s přírodního dřeva, který je navíc vyztužen kvalitní MDF. Neobvyklá masívnost rámu umožňuje případné jednoduché zákaznické zkrácení křídla až o mimořádných 6 cm.

Při výrobě se používají ve standardu nejkvalitnější voštiny s extra hustými “oky”, což výrazně zvyšuje pevnost  dveří a zároveň výrazně zvyšuje jejich zvukovou neprůzvučnost. V případě použití děrované DTD výplně jde o nejkvalitnější značkové komponenty s hustou řadou otvorů, takže dveře nejsou natolik těžké a nezatěžují tak panty a zárubně.

Povrchová úprava dveří a zárubní je realizována především z pružných a velmi odolných lamin nejnovější generace. Nabídku tvoří pečlivě vybrané modern barvy a dekory, které jsou u nás jedinečné a neokoukané.

Vrcholem nabídky jsou špičkové interiérové dveře a vchodové dveře z masívního dřeva, což zvláště ocení nároční zákazníci, kteří jsou ochotni si za špičkovou kvalitu připlatit

Na základě dosavadních prodejních zkušeností můžeme klidně a sebevědomě  říci, že naše dveře v sobě bez diskuze spojují skvělý design, perfektní kvalitu, jednoduchou montáž a údržbu a také minimum reklamací.

ŠIROKÝ VÝBĚR

NĚKOLIK MODELOVÝCH ŘAD
LAMINA, FOLIE, DÝHY, PŘÍRODNÍ MASIV
INTERIÉROVÉ I VCHODOVÉ DVEŘE
EXTRÉMNĚ ŠIROKÝ VÝBĚR DEKORŮ
MÁME DVEŘE PRO KAŽDÉHO

V rámci modernizace a inovací sortimentu od roku 2016 významně rozšiřujeme a posilujeme již tak bohatý sortiment a nabízíme nyní už několik řad interiérových dveří v různé škále povrchů od ekonomických folií přes špičková pružná a odolná lamina po přírodní dýhy a prémiové masivní modely:

modelová řada ULTIMA,

modelová řada GRADA,

modelová řada MASIV NATUR INTERIÉR a

MASIV NATUR VCHODOVÉ.

Jednoduše řečeno: máme opravdu dveře pro každého!

PORADENSTVÍ, MONTÁŽE, REKLAMACE, SERVIS

RYCHLÉ CENOVÉ NABÍDKY
KVALIFIKOVANÉ PORADENSTVÍ
ODBORNÁ ŠKOLENÍ
JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ ŘEŠENÍ REKLAMACÍ

Samozřejmostí je předprodejní poradenský servis, ambulance prodejních míst našimi obchodně technickými zástupci, rychlé zpracování cenových nabídek, zajištění odborné montáže proškolenými pracovníky, proškolování nových montážních firem, okamžité a jednoduché řešení příp. (spíše výjimečných) reklamací.

KRÁTKÉ DODACÍ LHŮTY

VYBRANÉ POLOŽKY SKLADEM
DODÁVÁME MAXIMÁLNĚ DO 6 TÝDNŮ
ZVLÁDÁME TO I ZA 4 TÝDNY
OUTLETOVÁ NABÍDKA

Víme, že zákazník chce v dnešní době vše co nejdříve. Objednané zboží dokážeme pohodlně dodávat nejpozději do 6 týdnu od objednání, obvykle se nám daří dodávky již po 4 týdnech. Průběžně aktualizujeme atraktivní outletovou nabídku dveří za výrazně sníženou cenu (nevyzvednuté objednávky).

PRODEJNÍ CENY, MOTIVAČNÍ RABATY, PODPORA PRODEJE

BEZKONKURENČNÍ KONCOVÉ PRODEJNÍ CENY
ŠIROKÁ A MODERNÍ PODPORA PRODEJE
PRODEJNÍ MOTIVAČNÍ AKCE

Protože vyrábíme dveře na automatizovaných moderních linkách dokážeme při špičkové kvalitě nabídnout I mimořádně zajímavou a nízkou prodejní cenu. To je ten správný mix pro nákupní rozhodnutí každého zákazníka.

Od roku 2013 se tradiční český výrobce a dodavatel dveří Vltavín door, s.r.o. profiluje produktovou značkou PRIMA DVEŘE, za 3 roky si tato značka získala na trhu respektovanou pozici, která se rok od roku stále posiluje. Stále investujeme do design, modernizace značky a jejího vnímání. Podle posledních průzkumů je značka PRIMA DVEŘE/Vltavín door  spontánně registrována mezi 5 nejznámějšími českými značkami/dodavateli dveří! V roce 2016 přicházíme s dalšími pozitivními novinkami v rozvoji designu a vnímání modernosti a inovativnosti značky.

V průběhu roku přinášíme pro naše prodejce a zákazníky řadu atraktivních prodejních akcí, které motivují k rychlému nákupnímu rozhodnutí.

ZÁRUKA

JEDINEČNÁ ZÁRUKA NA CELÝ ŽIVOT
TO NIKDO NEMÁ!

Protože si za kvalitou našich výrobků plně stojíme, podíl reklamací je naprosto zanedbatelný, můžeme si dovolit našim zákazníkům nabídnout zcela jedinečný a v ČR dosud jiným výrobcem či dodavatelem nenabízený model DOŽIVOTNÍ ZÁRUKY ZDARMA, která se vztahuje na každý zakoupený dveřní komplet, který je odborně namontován a průběžně řádně udržován a servisován. Tak má zákazník své/naše dveře nejen za skvělou cenu, ve špičkové kvalitě, ale navíc I s jistotou prakticky trvalé záruky!

PRIMA DVEŘE

NAŠIM DVEŘÍM VĚŘÍME