UPOZORNĚNÍ: 13.2. bude showroom otevřen pouze do 13:00. Následně 21.2. bude showroom z technických důvodů uzavřen.
Navštivte náš showroom v Praze Navštivte náš showroom v PrazeShowroom Praha
volejte zdarma: 800 105 104 volejte zdarma: 800 105 104 800 105 104
Podlahy

Investice do podlahy je zpravidla dlouhodobá, proto je při výběru krytiny nutné zvážit její kvalitu a vzhled, který vás neomrzí ani po letech. A současně má splňovat požadavky na zátěž plynoucí z pohybu lidí, domácích mazlíčků, nábytku a nečistot. V naší nabídce najdete výběr vinylových, laminátových a dřevěných podlah a koberců od různých výrobců. Nabízíme Vám vinylové podlahy lepené, klikové (plovoucí podlaha) a PVC v šířkách 2 až 4 metry.  

Ceníky podlah
Ceník VINYL BP - Metamorphose Ceník LAMINÁT BP AGT Ceník LAMINÁT Projekty a Akce

Jak vybrat podlahu?

Výběr podlahy by měl odpovídat stylu domácnosti nebo kancelářských či komerčních prostor. Rádi Vám poradíme, jak zvolit vhodný materiál. Jen tak budete vědět, jak vybrat podlahu, která splní všechna vaše očekávání. Nabízíme několik typů podlahových krytin - vinylová, laminátová, PVC, dřevěná či koberec.

Pokud jste ve fázi výběru podlahové krytiny, měli byste znát přesné rozměry místností. Promyslete si, jaká barva a dekor se budou do interiéru hodit. Velmi důležité je také vědět, v jakém stavu je podklad. A především byste měli mít představu, co od nové podlahy očekáváte - namáhavost, vzhled, fyzikální vlastnosti či způsob údržby a jaké bude využití jednotlivých místností. A ostatní už vyřešíme s Vámi.

Vinylová podlaha

Vinylová podlaha je tichá, teplá a odolná i proti vyšší zátěži a lze ji použít i kombinaci s podlahovým topením. Vinyl se používá do domácnosti, ale lze jej použít také v komerčních prostorách.                

Podlahu můžete použít do všech místností v bytě, v případě použití vinylu v koupelně a na WC doporučujeme podlahu přilepit k podkladu na pevno.

Vinylové dílce se dělají v různých formátech - čtverce, obdélníky dle nabídky daného výrobce. Dílce se spojují pomocí zámkového spoje nebo lepením na podlahu. Lepený vinyl dodáváme v rolích včetně speciálních produktů pro školy a školky.

Pokud dáváte přednost přírodnímu materiálu, máme pro Vás marmoleum, jehož výroba probíhá bez využití chemikálií.  Tento povrch nabízí dobrou odolnost vůči opotřebení a poškození, je odolný vůči vodě a vlhkosti. Marmoleum rychle dosáhne teploty v místnosti a zvyšuje pocit tepla. Díky přirozeně antistatickému povrchu se dobře udržuje. 

Doplňky k podlahám jsou soklové lišty v různém provedení, MDF nebo plast, dále podložky pod podlahu, pokud není podložka součástí podlahy.

Vždy je potřeba se řídit doporučením výrobcem podlahy, jakou skladbu pod podlahu doporučuje, aby podlaha splňovala požadavky na užívání.

Nabídka řada Metamorphose

MODEL DETAIL DEKORU UKÁZKA V PROSTORU
ANNAPURNA
BLANCO
BUGIA
COSI
GASZERBRUM
HORN
IMAR
JAVA
LHOTSE
MAKALU
MANASLU
SALAVA
SCANDI
SCOTI
TREE

 

Laminátová podlaha

Laminátová podlaha je chladnější na dotek, ale jedná se jen o pocitovou teplotu.   Laminátové podlahy se používají do domácností, ale lze je použít i do komerčních prostor, jen je potřeba zvolit zátěžovou třídu podlahy pro daný účel užívání. 

V případě, že budete používat na laminátové podlaze kolečkovou židli, doporučujeme změnit původní kolečka na měkčená kolečka určená na plovoucí podlahy. Tím zabráníte případnému poškození podlahy.

Doplňky k podlahám jsou soklové lišty v různém provedení, MDF nebo plast, dále podložky pod podlahu, pokud není podložka součástí podlahy, a parotěsná zábrana.

Vždy je potřeba se řídit doporučením výrobcem podlahy, jakou skladbu pod podlahu doporučuje, aby podlaha splňovala požadavky na užívání.

PVC podlaha

PVC podlaha patří mezi houževnaté a pružné se stálostí barevných materiálů. Tento typ je jednoduchý na údržbu i pokládku.

Pokládku provádíme lepením celoplošně nebo bez podlepení, dle velikosti místnosti. Pokud budete pokládat několik kusů PVC vedle sebe, můžete je spojit svařením. Nevýhodou tohoto typu podlahy je náchylnost na poškrábání ostrými předměty.

Dřevěná podlaha

Dřevěná podlaha má díky přírodnímu materiálu svůj nezaměnitelný vzhled. Podlahy jsou celodřevěné, dvou a třívrstvé konstrukce se zámkovým systémem. Používané dřeviny na podlahy jsou dub, buk a jasan. Nejčastější povrchové úpravy jsou lak a olej.

Koberce

Koberce jsou velmi oblíbené. Tato podlahová krytina je vhodná pro domácnost, ale i pro veřejné budovy a exteriéry, kde jsou užívány speciální zátěžové koberce. Nabízíme různé vzory a odstíny. Koberce jsou velmi příjemné na dotek nohou. Instalace koberce je nenáročná a dá se velice snadno obměňovat, čímž si můžete neustále zpestřovat svůj domov. 

Proč navštívit naši vzorkovnu

U nás si na vlastní oči a na dením světle můžete prohlédnout povrchy, dekory a barvy jednotlivých krytin. Zjistíte, zda je Vám materiál příjemný na dotek. Snadno si jednotivé typy podlah porovnáte mezi sebou a nakombinujete s přechodovými a podlahovými lištami.

Poradíme Vám, jaký typ podlahy je vhodný do jednotlivých místností, jak o podlahu správně pečovat, aby Vám dlouho sloužila.

Přijďte, těšíme se na Vás.

 

Jsme tu pro Vás

Těšíme se na Vás, poradíme s výběrem a rádi Vám uvaříme kávu:

EMA KEBORTOVÁ
telefon: +420 724 534 724, e-mail: ema.kebortova@vltavindoor.cz

 

SHOWROOM
Přátelství 1578, 104 00 Praha 22 - Uhříněves ( Zobrazit na mapě )

Nemáte cestu kolem, jste příliš daleko a potřebujete poradit či máte dotaz ohledně našich služeb a produktů? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme.

Volejte zdarma: 800 105 104
 
 
 

VYSOKÁ ODOLNOST MATERIÁLUVYSOKÁ ODOLNOST MATERIÁLU
BOHATÝ VÝBĚR KOVÁNÍBOHATÝ VÝBĚR
KOVÁNÍ
VYSOKÁ ZVUKOVÁ TĚSNOSTVYSOKÁ ZVUKOVÁ TĚSNOST
VELKÉ MNOŽSTVÍ KOMBINACÍVELKÉ MNOŽSTVÍ KOMBINACÍ
VYSOKÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTIVYSOKÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI
KVALITNÍ EKOLOGICKÉ MATERIÁLYKVALITNÍ EKOLOGICKÉ MATERIÁLY
VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOSTVYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOST
VELKÁ MODULÁRNOST DVEŘÍVELKÁ MODULÁRNOST DVEŘÍ
PRIMA DVEŘE

Přátelství 1578,
104 00 Praha 22 - Uhříněves

IČ: 61465160
DIČ: CZ61465160

email: info@vltavindoor.cz

Showroom

Přátelství 1578,
104 00 Praha 22 - Uhříněves

UPOZORNĚNÍ: návštěva showroomu po předchozí tel. domluvě na uvedených tel. číslech.

Volejte zdarma: 800 105 104

Otevřeno
Pondělí - pátek: 08 - 16 hodin

Zobrazit na mapě

AKČNÍ NABÍDKA VRÁTÍME VÁM DPH

Při nákupu interiérových dveří a doplňkového sortimentu z naší nabídky katalogu „Ultima“. VZORKOVNA: Přátelství 1578, 104 00 Praha 22 - Uhříněves

volejte zdarma
800 105 104

Kde nás najdete Platí pouze pro maloobchodní zákazníky Platí od 9.1.2023 do 31.3.2023
SEO optimalizace